Укр
0
Мій кошик

Meffert's

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Історія заснування

Компанія Meffert's була створена 1981 року німецьким винахідником Уве Меффертом, який є творцем механічної пірамідки. Сьогодні компанія Меффертс співпрацює з багатьма інженерами. Оригінальні іграшки, винайдені ними, надходять у масове виробництво. Ви можете купити іграшки Meffert's у Києві, зробивши замовлення у нашому інтернет-магазині. Продукція цього бренду відрізняється чудовою якістю та дозволяє розвинути логічне мислення.

КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ:

  • Шестерні кубики - така іграшка порадує дітей, які люблять розвивати своє логічне мислення. Вона є кубиком, що складається з 8 шестерень. Повернувши один елемент, ви побачите обертання решти. Мета головоломки - зібрати куб так, щоб кожна грань була одного кольору. Придбати гру можна дітям від 5 років;
  • Нестандартні головоломки - Така розвага відмінно підійде для дітей та дорослих. Головоломки створені на основі принципу кубика Рубіка, але можуть відрізнятися як формою, так і завданням. Наприклад, у лінійці представлений кубик судоку, який потрібно правильно розібрати, щоб кольори не повторювалися.
  • Кубики-брелоки - мініатюрна версія класичних та оригінальних кубиків-рубика. Таку іграшку зручно скрізь брати із собою, адже вона легко кріпиться на зв'язці ключів. Тренуйте свій мозок, де б ви не знаходилися;

Ми є офіційним дистриб'ютором Meffert's в Україні У нашому інтернет-магазині ви можете купити головоломки, що сподобалися, від відомого німецького бренду Мефертс за рекомендованою роздрібною ціною від виробника. Просто виберіть іграшку, що сподобалася, і зробіть замовлення. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Зробіть оригінальний подарунок дітям чи друзям. Розвивайте логічне мислення та змушуйте ваш мозок працювати.

Розгорнути
Вгору