З будь-яким методом оплати доступне повернення / обмін товару протягом 14 днів і, відповідно, ГАРАНТІЯ від постачальника.

Повернення товару

Відповідно до "Закону про захист прав споживачів", ви можете відмовитися від товару, який було придбано на нашому сайті, або обміняти його на аналогічний.

Обмін або повернення товару належної якості можливо протягом 14 днів з моменту покупки за наступних умов:

  • товар не був у використанні з моменту покупки, тобто є новим;
  • збережено товарний вигляд (наявність упаковки, відсутність подряпин, відколів, подряпин та інших дефектів), споживчі властивості, пломби та ярлики придбаного товару.

Якщо відсутній аналогічний товар на продажу, у вас є право вибрати інший товар з наявного асортименту за перерахунок вартості відповідно до "Закону про захист прав споживачів", або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

Товари всіх категорій магазину неналежної якості не приймаються до возврату, крім випадків фабричного брак. Повернення/обмін здійснюється в точках самовивозу, за адресами: м.Бровари, вул. Київська, 245, м.Буча, вул. І.Кожедуба, 3 або м.Вишгород, пр-к Шевченка, 6б.

Важливо! Якщо клієнт замовив товар, доставку якого потрібно здійснити з іншого міста, то у випадку повернення товару з необ'єктивних причин (просто не сподобався), клієнт сплачує вартість доставки замовлення в обидві сторони згідно з квитанцією транспортної компанії.

Сума, витрачена на придбання товару, буде повернена не пізніше, ніж за 10 календарних днів з моменту оформлення повернення або обміну. Гроші можуть бути повернені готівкою або безготівковим шляхом на картку або розрахунковий рахунок.