Укр
0
Мій кошик

Rubiks

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Про компанію

Оригінальні кубики та інші головоломки Ерне Рубіка – все це бренд Rubik's. За останні 2 роки вийшло багато підробок, але у нашому магазині можна купити оригінальні моделі та нові ігри. Лінійний ряд не замикається на одних кубиках. У колекції є настільні ігри для однієї чи кількох людей. Головоломки поєднує якість та цікаві ідеї. Окрім стандартного кубика-головоломки, бренд випускає й інші аксесуари: брелоки, флешки та точила. Продукція виконана у формі Кубика Рубіка. Товари Рубікс відрізняються якістю та міцністю.

ТОВАРИ RUBIK'S У МАГАЗИНІ KUBIK.IN.UA

  • Оригінальні кубики.

Кубик Рубіка вважається найпопулярнішою іграшкою у світі. За роки існування угорського кубика Рубіка було продано понад 450 тисяч екземплярів. Винахідники почали випускати й інші логічні головоломки до 17 елементів в одному ряду. Принцип головоломки такий самий, як і в стандартній грі, але зі збільшенням кількості елементів збільшується і складність завдання.

  • Оригінальні змійки.

Гра має 24 призми, з'єднані між собою шарнірним механізмом. Призми повертаються на 90 градусів і можуть займати 4 положення. Змійка є конструктором, з якого можна скласти понад сто фігур.

  • Настільні ігри Rubik's.

На перший погляд, гри від Rubik's зовсім не схожі на кубик Рубіка. Але кожна з них має певну схожість із культовою головоломкою. У “Rubik's Race” нам потрібно зібрати на площині один бік “кубика Рубіка” швидше за опонента. У грі “Rubik's Cage” два, три або чотири гравці по черзі заповнюють клітинку кольоровими елементами та формують кубик Рубіка таким чином, щоб зібрати до ряду по 3 елементи свого кольору. “Rubik's переворот” – цікава варіація хрестиків нуліків.

Розгорнути
Вгору