Укр
0
Мій кошик

Cast Puzzle

Історія компанії

Компанія Hanayama була заснована в 1993 році заснована як Лабораторія досліджень ігор Ханаяма в 2-3 Азабуджубан, Мінато-ку. Вона виробляє багато логічних ігор та головоломок. Але міжнародну популярність здобула завдяки серії литих головоломок Cast Puzzle. З 2003 року щорічно продається 1,3 мільйони одиниць серії Cast Puzzle, а сукупний обсяг продажів перевищує 3,5 мільйона одиниць. У 2018 році фірма-виробник провела ребрендинг і тепер випускає свою продукцію під брендом Huzzle.

ГОЛОВОЛОМКИ  CAST PUZZLE

Суть завдання в головоломках цієї серії побудована за тим самим принципом: необхідно спочатку роз'єднати деталі, а потім знову їх зібрати. Виготовлені ці головоломки із металу. Виробник повідомляє, що головоломки можна вирішити, використовуючи натхнення і логіку. Вся серія поділена на рівні складності, що позначаються зірками. Чим більше зірок – тим складніший рівень. Перші три рівні призначені для гравців-початківців. Для тих, хто тільки-но починає своє знайомство з таким видом розваг. Починаючи з четвертого рівня, завдання значно ускладнюються, і вирішити їх без досвіду майже неможливо. Шостий рівень для досвідчених та терплячих гравців.

  • 1 зірка - Прапор, алмаз, петля.
  • 2 зірки - підкова, скрипковий ключ, диск.
  • 3 зірки - гак, зірка, галактика.
  • 4 зірки - кільце, поворот, циліндр.
  • 5 зірок - лось, спіраль, амур
  • 6 зірок - ротор, квартет, нескінченність.

Крім того, є шахова серія, яка не відноситься до цієї класифікації, в ній випущені тури, слон, пішак, ферзь, кінь, король.

Це далеко не повний список головоломок із серії Cast Puzzle.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору