Укр
0
Мій кошик

Lumo Stars

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ця колекція м'яких іграшок має свою особливу історію, яка ґрунтується на дитячій книзі, написаній Катею Хелякко у квітні 2017 року. Вона розповідає про північні тварини, які живуть у країні, наповненій барвами яскравого світла та містичної темряви. Темність літньої ночі плавно переходить у затишні осінні вечори, а це означає, що надходить час полярної зими. Мерехтливі кристали сніжинок перетворюються на хрустку покривало з снігу, а небо засяяне мільйонами зірок.

На початку зими, коли сніг лягає повсюди, ліс здається порожнім і безжиттєвим. Проте сліди на снігу свідчать про те, що він все живий і населений таємничими істотами. Давайте разом вирушимо на пошуки їхніх власників. Ці істоти - це LUMO STARS, і вони вражають своєю комічністю та чарівністю.

Якщо ви захочете дбати про них і грати з ними частіше, ці милі іграшки стануть вашими найкращими друзями.

Колекція плюшевих тваринок, які населяють країни Північної Європи, відзначається фантастичними та природними реалістичними кольорами. Очі цих іграшок сяють, як північне сяйво, а м'яке барвисте хутро нагадує кольори ягід, дерев, неба та моря. Кожна із цих тваринок має власне ім'я, день народження та свою власну чарівну історію.

Представляємо вам ці чарівні іграшки!

Розгорнути
Вгору